Nyílt nap 2013

2013. november 22., 13:35

Nyílt nap az EURO-ban

2013. november 22-én 09 órára megtelt iskolánk előadója a képzéseink iránt érdeklődő nyolcadikosokkal és szüleikkel. Elsőként az igazgatónőnk, Novákné Kónya Zita köszöntötte a megjelenteket, majd Kun Lászlóné igazgatóhelyettes egy intézményünket bemutató prezentáció kíséretében megtartotta a tájékoztatót, utána pedig a szülők által feltett kérdésekre válaszoltak.

A hivatalos tájékoztatás után a gyerekeket diákjaink vezették körbe az épületben, ahol több állomáson is játszhattak:

TANÍTGAT-LAK – interaktív teszt, logikai beugratós feladatokkal, MOZGAT-LAK – vicces, sportos vetélkedő, KIRAK-LAK– „Maradj talpon!” és puzzle, HAJTOGAT-LAK – karácsonyi díszeket és UTP kábelt készíthettek.

A délelőtt jó hangulatban telt, zárásként látogatóink, a „leendő eurosok” kitűzőt, órarendet, tollat, édességet kaptak ajándékba.

Bajkánné Balogh Marianna