Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Dolgozók

Viselt név vezetéknév

Viselt név keresztnév

Végzettség szintje

Pedagógus szakvizsgák

Tantárgy

Novákné Kónya

Zita

egyetem

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető;

földrajz tantárgycsoport (földrajz);

Kapusiné Tóth

Zsuzsanna

egyetem

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető;

angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); művészetek tantárgycsoport (dráma és tánc); matematika tantárgycsoport (matematika angol nyelven);

Rakovits

Árpád Kornél

egyetem

 

történelem tantárgycsoport (történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek); történelem tantárgycsoport (történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek); történelem tantárgycsoport (történelem és állampolgári ismeretek);

Balogh

Marianna

egyetem

szakvizsgázott pedagógus drámapedagógiai szakterületen;

kommunikáció és anyanyelv tantárgycsoport (kommunikációs gyakorlat); kommunikáció és anyanyelv tantárgycsoport (kommunikációs gyakorlat); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (magyar nyelv és irodalom); etika tantárgycsoport (etika); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (anyanyelv és kommunikáció); művészetek tantárgycsoport (dráma és tánc); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (magyar nyelv); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (magyar nyelv és irodalom);

Erdőháti

Erzsébet

egyetem

 

természettudomány tantárgycsoport (komplex természettudomány); biológia tantárgycsoport (biológia); kémia tantárgycsoport (kémia); biológia tantárgycsoport (biológia - egészségtan); biológia tantárgycsoport (biológia); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (sportegészségügyi alapismeretek); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (funkcionális anatómia és korélettan);

Glatz

Henrietta

egyetem

szakvizsgázott pedagógus mérési-értékelési szakterületen;

matematika tantárgycsoport (matematika); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (infokommunikációs technológia a gyakorlatban); 7. Informatika szakmacsoport tantárgyai (hálózatok I. gyakorlat); matematika tantárgycsoport (matematika); informatika tantárgycsoport (informatika); informatika tantárgycsoport (informatika); matematika tantárgycsoport (matematika);

Gömöri

Szabolcs

egyetem

 

történelem tantárgycsoport (történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek); történelem tantárgycsoport (történelem és állampolgári ismeretek); történelem tantárgycsoport (történelem); történelem tantárgycsoport (történelem);

Hócza-Antal

Erika

mesterfokozat MSc

 

történelem tantárgycsoport (történelem angol nyelven); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); angol célnyelvi civilizáció tantárgycsoport (angol célnyelvi civilizáció); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv);

Horváth

László András

egyetem

 

informatika tantárgycsoport (informatika); informatika tantárgycsoport (digitális kultúra); informatika tantárgycsoport (informatika); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (programozás); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (hálózatok I.); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (Linux alapok gyakorlat); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (programozás gyakorlat); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (Linux alapok);

Orovecné Horváth

Borbála

egyetem

 

angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); angol nyelv tantárgycsoport (szakmai kommunikáció idegen nyelven); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv);

Pintér

Charlotte

egyetem

 

baptista hittan (baptista hittan); baptista hittan (baptista hittan); ének-zene tantárgycsoport (ének-zene); rajz és műalkotások elemzése, vizuális kultúra tantárgycsoport (vizuális kultúra); rajz és műalkotások elemzése, vizuális kultúra tantárgycsoport (művészetek); művészetek tantárgycsoport (vizuális kultúra);

Porkoláb

Péterné

egyetem

 

magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (magyar nyelv és irodalom); kommunikáció és anyanyelv tantárgycsoport (kommunikációs gyakorlat); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (magyar nyelv és irodalom); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (anyanyelv és kommunikáció); magyar nyelv és irodalom tantárgycsoport (magyar irodalom);

Rozinai

Beatrix Magdolna

mesterfokozat MSc

szakvizsgázott pedagógus gyógypedagógiai szakterületen;

 

Szabó

Renáta

mesterfokozat MSc

 

angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); 17. Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport tantárgyai (szakmai kommunikáció idegen nyelven); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (rendészeti szakmai idegen nyelv); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv);

Tarnóczi

Andrea

mesterfokozat MSc

 

alapvető munkavállalói és életpálya-építési modulok tantárgycsoport (munkavállalói ismeretek); tanulásmódszertan és kommunikáció tantárgycsoport (szakmai kommunikáció); közgazdasági és pénzügyi alapismeretek tantárgycsoport (pénzügyi és vállalkozói ismeretek); társadalomismeret tantárgycsoport (társadalomismeret és kommunikáció); német nyelv tantárgycsoport (német nyelv); életvitel és gyakorlat tantárgycsoport (életvitel és gyakorlat);

Vadas

Gábriel

egyetem

 

testnevelés tantárgycsoport (testnevelés); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (gimnasztika elmélet); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (edzéselmélet); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (edzésprogramok gyakorlat); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés és sport); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés és sport);

Balogh

Iván Tamás

mesterfokozat MSc

 

történelem tantárgycsoport (történelem angol nyelven); angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv); angol célnyelvi civilizáció tantárgycsoport (angol célnyelvi civilizáció);

Balogh

József

főiskola

 

XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (önvédelem és intézkedéstaktikai gyakorlat IV.); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (önvédelem); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (speciális testnevelés); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (önvédelem és intézkedéstaktika III.);

Békési

Antal

főiskola

 

XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (speciális testnevelés); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (önvédelem); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (lövész ismeretek); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (jogi ismeretek);

Branda

Tamás

egyetem

szakvizsgázott pedagógus gyakorlatvezető mentortanári szakterületen;

fizika tantárgycsoport (fizika); fizika tantárgycsoport (fizika); fizika tantárgycsoport (fizika);

Csiha

László

egyetem

szakvizsgázott pedagógus mérési-értékelési szakterületen;

informatika tantárgycsoport (digitális kultúra); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (programozási ismeretek); informatika tantárgycsoport (informatika); informatika tantárgycsoport (digitális kultúra);

Dudás

Edit

egyetem

 

XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (jogi ismeretek); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (jogi ismeretek I.); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (közszolgálati ügyintéző gyakorlati ismeretek); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (személy- és vagyonőri és közterület-felügyelői ismeretek); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (jogi ismeretek II.); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (rendvédelmi szervek és alapfeladatok IV.);

Jókay

Pál

egyetem

szakvizsgázott pedagógus mérési-értékelési szakterületen;

informatika tantárgycsoport (digitális kultúra); informatika tantárgycsoport (informatika); XIII. Informatika ágazat tantárgyai (informatikai ismeretek);

Kádár

László

főiskola

 

XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (közszolgálati alapismeretek); XXV. Ügyvitel ágazat tantárgyai (közigazgatási ismeretek); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (magánbiztonság és vagyonvédelem II.); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (magánbiztonság és vagyonvédelem I.);

Laboda

Ferenc

egyetem

 

testnevelés tantárgycsoport (testnevelés és sport); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés és sport); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés);

Lakatos

Éva

főiskola

 

angol nyelv tantárgycsoport (angol nyelv);

Nagy

Eszter

egyetem

 

földrajz tantárgycsoport (földrajz angol nyelven);

Nagy

Judit

főiskola

 

XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (rendvédelmi szervek és alapfeladatok III.); 16. Ügyvitel szakmacsoport tantárgyai (közigazgatási ismeretek); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (rendészeti szakmai informatika); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (rendvédelmi szervek és alapfeladatok III.); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (magánbiztonság és vagyonvédelem I.);

Osánné Kecze

Judit Dóra

egyetem

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető;

testnevelés tantárgycsoport (testnevelés); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés és sport); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (svéd-masszázs gyakorlat); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (gimnasztika elmélet); 1. Egészségügy szakmacsoport tantárgyai (klinikumi ismeretek); XXXVII. Sport ágazat tantárgyai (fizioterápia I.); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés és sport); testnevelés tantárgycsoport (testnevelés);

Pintér

Gyula Attiláné

egyetem

 

XXV. Ügyvitel ágazat tantárgyai (gépírás); XXXVIII. Rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai (ügyviteli ismeretek);

Szabóné Heim

Mária

egyetem

 

fizika tantárgycsoport (fizika); matematika tantárgycsoport (matematika);

Sztankó

Tamás

egyetem

 

matematika tantárgycsoport (matematika);