Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Siker angol versenyen

Siker a Hebe+ Kft által rendezett angol versenyen

 Diákjaink egész éves lelkes készülése meghozta eredményét, hiszen a HEBE+ Kft által rendezett országos, levelezős angol versenyen nagyon szép eredményeket értek el.

 A HEBE+ Kft kimondottan gimnazisták számára szervez országos levelezős versenyeket különböző szinteknek megfelelően. Az EURO-ból többen indultak egyénileg és csapatban is. A verseny 4 fordulóból állt, amelyeket diákjaink mindig nagy lelkesedéssel teljesítettek. Kimondottan élvezték a project munkák, plakátok elkészítését. A versenyben szép eredmények születtek. A2 csoportos kategóriában országosan felléphettek a dobogóra és a 2. helyen végeztek a 10.C osztály tanulói (Papp Gabriella Viola, Tóth Dorina és Tóth Viktóra), illetve 7. helyen végeztek a 10.A osztály tanulói (Kiss Csilla, Zsanda Petra Irén és Bereczki Anna). B1 egyéni kategóriában Bojtor Dávid országosan a 8. helyet szerezte meg. B2 kategóriában, a csoportos versenyen a 12.A osztály tanulói (Nagy Donát László, Ranyholczki Dávid és Békési Botond) a 9. helyen végeztek. A diákokat felkészítették: Orovecné Horváth Borbála és Kimák Gréta tanárnők.

Gratulálunk diákjainknak és büszkék vagyunk rájuk!

Eredményeink

 A2 kategória (csoportos)

 2. helyezés

 Papp Gabriella Viola, Tóth Dorina és   Tóth Viktória

 A2 kategória (csoportos)

 7. helyezés

 Kiss Csilla, Zsanda Petra Irén és   Bereczki Anna

 B1 kategória (egyéni)

 8. helyezés

 Bojtor Dávid

 B2 kategória (csoportos)

 9. helyezés

 Nagy Donát László, Ranyholczki Dávid,   Békési Botond