Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Évzáró ünnepség '18

A nagy meleg ellenére is változatos és érdekes programok voltak az EURO évzáró ünnepségén. Képes beszámoló keretében a kivetítőn elevenedtek meg az elmúlt tanév eseményei. Számtalan kiránduláson, versenyen, ünnepségen szerepeltek vagy vettek részt diákjaink, egy nagyon gazdag tanéven vagyunk túl. Kapusiné Tóth Zsuzsanna igazgatóhelyettes kommentálta a képeket, jó volt ez a fajta visszaemlékezés. Ezután Kun Lászlóné igazgatóhelyettes adta át a legjobb diákoknak az okleveleket és a hozzá járó táblás csokoládét. Negyvenen kaptak valamilyen érdemükért elismerést, lehetett ez tanulmányi eredmény, sporteredmény vagy a közösségért kifejtett munka. Ezúton is gratulálunk és reméljük, hogy jövőre még több diákunknak tudunk oklevelet átadni. Az ünnepség után az osztályok termeikbe vonultak, ahol osztályfőnökeik értékelték az évet és átadták a diákoknak bizonyítványaikat. Szép nyarat mindenkinek!