20 éve a Tócóskert közepén
Lezártuk a 2025/2026-os tanévet.Nosztalgiáztunk az iskolai életképekkel, könyvjutalmat és oklevelet adtunk át diákjainknak, és kellemes, boldog, szép nyarat kívántunk mindenkinek!