Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Rendhagyó megemlékezés

2015. március 13-án az 1848/49-es eseményekre emlékeztünk egy rendhagyó vetélkedővel. Négy állomás volt, mi, diákok voltunk a márciusi ifjak.

Az első állomás a „Pilvax kávéház” volt, itt lelkesítő beszédet kellett írnunk arról, hogyan óvhatjuk iskolánkat és környezetünket. A második állomás a „Landerer-Heckenast Nyomda” volt, ahol az volt a feladat, hogy a 12 pont összekevert szavait sorrendbe rakjuk. A harmadik helyszín a „Nemzeti Múzeum” volt, ott elszavaltuk aNemzeti dalt, majd a március 15-ei események fontos szereplőit kellett felismernünk képekről. Az utolsó állomáson pedig Táncsics Mihályt kellett kiszabadítanunk.

A vetélkedő után eredményhirdetés következett:

1. 10. A osztály
2. 12. N osztály
3. 12. E és 13. G osztályok közös csapata, valamint a 10. B osztály